SsangYong Rexton W 2013
SsangYong Logo
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w salonie Towarowa 33 dostępny już jest SsangYong Rexton W 2013.

Nowy wygląd i nowe serce flagowego SUV-a połączone z lepszą charakterystyką prowadzenia na asfalcie i w terenie oraz nowoczesny, dopracowany styl

pdfCennik Rexton W

Jako flagowy SUV klasy premium SsangYong Rexton trzeciej generacji odzwierciedla coraz większe zainteresowanie samochodami, które odznaczaja się równie dobrą charakterystyką jazdy na drodze co w terenie oraz nowoczesną i dopracowaną stylistyką z nastawieniem na komfort.

Od etapu deski kreślarskiej główną ideą przyświecającą projektantom nowego Rextona W było stworzenie „SUV-a oferującego osiągi i styl”.  Biorąc to założenie za punkt wyjściowy, połączenie dynamicznego stylu  i zastosowanie nowego, przyjaznego dla środowiska silnika Diesla e-XDi active umożliwiło uzyskanie idealnego połączenia ekonomii, świetnych osiągów oraz wygody. Nowy silnik nie tylko wpływa na poprawę osiągów i niezawodności, ale charakteryzuje się też niższym spalaniem i większą płynnością pracy w każdych warunkach.

Po dwóch i pół roku prac i inwestycji 72,3 mln Euro Rexton odrodził się, dziedzicząc  po poprzednim modelu wszystkie jego mocne strony oraz uzyskując status samochodu spełniającego światowe standardy.  Nazwany został „Rexton W” od pierwszej litery słowa “Work” (ang. Praca /dzieło) symbolizującego jego odrodzenie jako „dzieło sztuki”.

Wnętrze Rextona W zostało wykończone na poziomie auta segmentu premium, a jego nowoczesna stylistyka oferuje komfort samochodu klasy sedan zarówno dla kierowcy, jak i pasażera.
SsangYong Rexton W 2013SsangYong Rexton W 2013SsangYong Rexton W 2013
Towarowa 33 Sp. z o.o.
00-869 Warszawa, ul. Towarowa 33, tel.: 22 631 76 58
email: sekretariat@towarowa.pl