Oferty pracy
Mechanik Samochodowy (dodana 15 lipca 2022r.)
Miejsce pracy: Warszawa Wola ul. Towarowa 33.

Opis stanowiska:
  • diagnozowanie usterek,
  • wykonywanie kompleksowych napraw pojazdów samochodowych do 3,5 t.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe samochodowe
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodowego
  • dobra znajomość mechaniki pojazdowej oraz znajomość budowy pojazdów samochodowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
Oferujemy:
  • umowę o pracę - pełny etat,
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • jasny system premiowy uzależniony od wyników (wysokość premii nieograniczona, zależna do przerobu pracownika, 3500 - 10000 zł/mies. brutto
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bezpłatne kursy zawodowe ścieżki przewidzianej dla mechanika samochodowego organizowane przez Suzuki Motor Poland
  • dobre warunki i atmosferę pracy.
Kontakt tel. 665 025 045 godz. 9-17, e-mail: tomasz.wieckowski@towarowa.pl
Towarowa 33 Sp. z o.o.
00-869 Warszawa, ul. Towarowa 33, tel.: 22 631 76 58
email: sekretariat@towarowa.pl